Dnes je 15. júna 2021 | Recepcia: 00421 905 585 401
sk | en | de

Mesto

Privlaka je malebné turistické stredisko na juhovýchodnom pobreží Privlažského zálivu. Leží na polostrove medzi Ninom a ostrovom Vir, v blízkosti historického mesta Zadar. Z troch strán ju ovlažuje a obmýva more. Nielen vzduch nasýtený vôňami éterického rastlinstva je liekom na zdravotné ťažkosti ale aj liečivé čierne bahno, ktoré sa využíva na prevenciu a liečbu porúch pohybového a nervového systému. Prekrásne pieskové pláže, tajomné zátoky a plytké, teplé more vytvárajú raj pre rodinný oddych. Taktiež výlety na bicykli po okolí sú nádherným spestrením dovolenkového dňa.

 

Pláže

 V Privlake sú dlhé, piesčité a kamenisté plytké pláže, sú ideálne pre rodinnú dovolenku.  Rodiny s malými deťmi sa môžu tešiť na čisté more.  Čistý vzduch a liečivé bahno v Mostina pomáha  liečbe reumatizmu a artritíde.  Opaľovanie na dlhej prímorskej promenáde, ktorá obklopuje takmer celú dedinu je naozaj zvláštny zážitok.

 

Aktívna dovolenka

Privlaka má rôzne možnosti pre aktívny šport..  Obec má dve futbalové ihríská, rovnako ako basketbalové a volejbalové ihrisko.  Pre tých, ktorí milujú vodné športy, tam je plávanie a potápanie pozdĺž pobrežia, rovnako ako vodné pólo a picigin, miestne hra v plytkých vodách piesočnatej pláže.  Príjemný spôsob, ako zostať fit je behanie po prímorskej promenáde.

 

Gastronómia

Ryby a morské plody sú základom našej miestnej kuchyne.  Či už grilované, varené alebo pečené, sú tu čerstvé rybie pokrmy pre každého labužníka. Ryby, mäkkýše a dalmatínske pršut, olivy, slávny Pag syr a kvalitné vína môžete ochutnať v krčmách a reštauráciách, kde budete vítaní priateľskými majiteľmi v rodinnej atmosfére.

Chcete sa informovať?
Recepcia hotela
00421 905 585 401
Máte radi
spontánne veci?

Využite ponuku Last Minute!
Privlaka

Malebné turistické mestečko
na pobreží Privlažského zálivu >
Ubytovanie

Nadštandartne zariadené
apartmány pre naších zákaznikov >
Výlety

Tipy na množstvo skvelých výletov
počas vašej dovolenky >
Apartmány Punta | Put Punte 571 | 23232 Privlaka
Tel: 00421 905 585 401 | mobile: +421 915 923 803
e-mail: apartmanpunta@gmail.com